Obchodní podmínky

A. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetové prodejny smart AD s.r.o. jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
 2. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.
 3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
 4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři.
 5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.
 6. Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetové prodejny smart AD s.r.o., kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.
 7. Přijetí a odeslání objednávky je zákazníkovi potvrzeno informativním mailem na zadaný mail.
 8. Ceny a Slevy - Veškeré ceny včetně akčních platí do odvolání nebo vyprodání zásob. Slevy zboží v akci, akční nabídky a případné osobní slevy nelze kombinovat a sčítat.
 9. Storno objednávky - Objednávku můžete stornovat emailem či telefonicky. Stačí uvést číslo objednávky a kontaktní údaj na Vás.
 10. Zboží zůstává až do úplného zaplacení majetkem společnosti smart AD s.r.o.. V případě nedodržení splatnosti jsme oprávnění účtovat penále z prodlení 0,05% z dlužné částky za každý den prodlení.
 11. V případě platby na fakturu je možné mít pouze jednu neuhrazenou fakturu. V případě, že je jedna faktura neuhrazena je možné další zboží objednat pouze na dobírku.

B.1 Dodací podmínky v ČR

Poštovné a balné je ve výši 120,- Kč bez DPH a při objednávce nad 5 000,- Kč bez DPH je poštovné a balné vždy ZDARMA.

Přepravní služby v ČR:

 • Přepravní společnost GLS

Možné formy úhrady:

 • Dobírkou
 • V hotovosti
 • Na fakturu

B.2 Dodací podmínky v SR

Poštovné a balné je ve výši 250 Kč a při objednávce nad 7 500,- Kč bez DPH je poštovné a balné vždy ZDARMA.

Přepravní služby v SR:

 • GLS - V pracovních dnech doručuje do 48 hodin od expedice

Možné formy úhrady:

 • Dobírkou
 • Fakturace  

C. Reklamace a záruka zboží

Případné  reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem internetové prodejny smart AD s.r.o. a právním řádem platným v ČR.

D. Ochrana osobních údajů

Nedílnou součástí těchto obchodních podmínek je poučení o ochraně osobních údajů obsažené v Podmínkách ochrany osobních údajů, které naleznete ZDE. Kupující prohlašuje, že se s těmito podmínkami seznámil před uskutečněním objednávky.

E. Závěrečná ustanovení

 • Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
 • Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky.
 • V případě změny obchodních podmínek získáte původní obchodní podmínky platné v době uzavření kupní smlouvy žádostí zaslanou na mail: zdravevyzivy@smartad.cz

Tyto Obchodní podmínky jsou platné od 1. ledna 2019. Prodávající si vyhrazuje právo je kdykoli bez předchozího upozornění změnit.

Peter Sviežený – jednatel společnosti
+420 777 715 430
peter.sviezeny@smartad.cz

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Obsah těchto internetových stránek podléhá ochraně autorských práv společnosti smart AD s.r.o. dle autorského zákona č. 121/2000 Sb. Informace na webových stránkách, včetně textu, fotografií, reportáží, nesmějí být reprodukovány, předávány, distribuovány, ani ukládány bez předchozího souhlasu společnosti smart AD s.r.o.. Některé části webových stránek obsahují loga a výhradní autorská díla, na které se vztahují autorská práva jejich autorů.

Proč být s námi

ikonka potraviny
Největší výběr zdravých potravin
katalog
Tištěný katalog produktů
feedy
XML feedy pro e-shopy
konference
Pořádáme konference o zdravé výživě

Novinky, slevy a výhody do e-mailu